Kuchyňské a koupelnové desky

Již více než 20 let dodáváme a montujeme pracovní a koupelnové desky z přírodního nebo technického kamene a nově i ze slinuté keramiky.
Soliter-váš specialista na pracovní desky

Kalkulace ZDARMA

Soliter K+K s.r.o.

Kvalita již od roku 1998

Naše společnost Soliter K+K s.r.o. byla založena v roce 1998. Společnost nabízí kompletní servis související se zaměřením, výrobou a montáží výrobků z přírodního kamene, technického (umělého) kamene Technistone, slinuté keramiky Neolith a Dekton. Jedná se především o kuchyňské, koupelnové desky, obklady, dlažby, parapety a schodiště. Naše společnost dodává také recepční pulty, barové pulty a stolové desky pro hotely a gastro provozy. Naše služby využívají architekti, interiérová a kuchyňská studia či přímí zákazníci z celé ČR i zahraničí.
Více informací o společnosti

20 let zkušeností a široké portfolio realizací

20 let zkušeností a široké portfolio realizací

Profesionální kalkulace a zaměření zdarma

Cenová kalkulace zdarma

Na všechny výrobky 5 let záruka

Kvalita, odolnost, elegance

Vyrobíme, dovezeme, namontujeme

Kompletní servis - od zaměření až po montáž

Ohlasy zákazníků

Co si o nás myslí naši zákazníci

Ing. Josef Čtverák

Naprostá spokojenost. Kuchyň zařizovala manželka s panem Suchánkem, který byl vždy nápomocný a ve všem nám poradil. Určitě doporučujeme!

K+K

Magdalena Matyášová

Dlouho jsme se rozhodovali s kým zrealizovat naší novou kuchyň a jsem ráda, že jsem zvolila firmu Soliter K+K. Nejen, že byli velice profesionální,…

K+K

Lucie Skokanová

Byla jsem mile překvapena velký výběrem materiálů a rychlostí dodání. Pánové přijeli, zaměřili, poradili s výběrem a za chvíli jsem měla novou…

K+K